top of page

A-Z Otseteeklahvid (Ctrl+?)

Miks otseteeklahvid?


Klaviatuuri otseteed on kasulikud, sest need võimaldavad teil teha tööd kiiremini ja efektiivsemalt. Need võivad vähendada kursoril liikumise ja hiire kasutamise vajadust, säästes teie aega ja väsimust.


Erinevates rakendustes võivad olla ka teistsugused otseteed. Soovitan uurida oma konkreetse rakenduse või operatsioonisüsteemi kasutusvõimalusi, et leida lisateavet selle kohta, millised otseteed just teile kõige paremini sobivad.


NB! Klaviatuuri otseteed on erinevad sõltuvalt operatsioonisüsteemist!Mis on operatsioonisüsteem?

Operatsioonisüsteem (OS) on arvuti jaoks kriitiline tarkvara, mis haldab arvuti ressursse ja pakub rakendustele ja kasutajatele liidese, et nende ülesanded täita. Operatsioonisüsteem kontrollib arvuti protsessoreid, mälu, kõvaketta ja sisendseadmeid ning tagab, et arvuti töötaks tõrgeteta ja efektiivselt.

Operatsioonisüsteemide näited on Microsoft Windows, MacOS, Linux, Chrome OS ja Android. Need operatsioonisüsteemid erinevad üksteisest funktsioonide, kasutusliideste ja turvalisuse poolest, mistõttu valitakse kasutaja jaoks sobiv operatsioonisüsteem sõltuvalt tema vajadustest ja eelistustest.


Keegi Sinu tuttav on huvitatud sellest infost?

Ole lahke ning jaga postitust temaga!


Seniks, järgmiste lugemisteni!

Comments


bottom of page