top of page

Miks on kasulik lasta teha logo vektorgraafikas?

Logo on ettevõtte visiitkaart, mis peaks olema unikaalne, kergesti äratuntav ja mõjus. Selleks, et logo saaks täita oma eesmärki, on oluline, et see oleks kõrge kvaliteediga ja sobiks erinevateks otstarveteks nagu veebisaitidel, trükistel, riietusel jne. Üks viis, kuidas tagada logo kvaliteet ja mitmekülgsus, on lasta see teha vektorgraafikas.


Vektorgraafika on graafikatüüp, mis kasutab matemaatilisi valemeid, et luua jooniseid, mis koosnevad geomeetrilistest kujunditest nagu punktid, sirgjooned ja kõverjooned. See erineb rastergraafikast, mis koosneb pikslitest ja muutub uduseks, kui suurendate seda suuremale suurusele. Vektorgraafika säilitab oma teravuse ja selguse olenemata suurusest, seetõttu on see eriti kasulik logode jaoks.


Üks peamisi põhjuseid, miks ettevõttel on kasulik lasta teha logo disaineril vektorgraafikas, on see, et see võimaldab luua kõrge kvaliteediga logo, mis on sobiv erinevateks otstarveteks. Vektorgraafikas loodud logo saab kergesti kohandada vastavalt vajadusele ja see võib olla kasulik näiteks suuremate trükiste, nagu plakatite ja bännerite, jaoks. Vektorgraafika loodud logo saab ka hõlpsasti kohandada erinevatele ekraanidele, sealhulgas mobiilseadmetele, mis on tänapäeva ärimaailmas üliolulised.


Teine põhjus, miks vektorgraafika on kasulik, on see, et see võimaldab muuta logo disaini kiiremaks ja tõhusamaks. Disaineril on lihtsam teha muudatusi vektorgraafikas loodud logodele, kuna need failid on üldiselt väiksemad ja neid saab avada ja redigeerida paljudes disainitarkvarades. See võib tähendada, et disainiprotsess on kiirem ja kulutõhusam, mis on kliendi jaoks väga kasulik.


Kolmas põhjus, miks kliendil on kasulik lasta teha logo disaineril vektorgraafikas, on see, et vektorgraafika loodud logo on skaleeritav ja edastatav erinevatesse formaatidesse. Vektorgraafikas loodud logo saab eksportida erinevatesse failivormingutesse, näiteks PDF, SVG ja EPS, mis muudab selle universaalseks ja võimaldab seda kasutada erinevates keskkondades.


Keegi Sinu tuttav on huvitatud sellest infost?

Ole aga lahke ning jaga postitust temaga!


Seniks, kirjutamiseni ja lugemiseni!

Comments


bottom of page